ZEBRRA.tv powstała 8 stycznia 2014 r. To telewizja, której głównym zadaniem — zgodnie z hasłem — jest łączenie ludzi. Chcemy — jako redakcja Zebrry — pokazywać Radom i region radomski takim jakim jest. Wiemy, że potencjał wśród mieszkańców tego miasta i regionu jest ogromny. Trzeba go pokazać całemu światu. Czemu więc nie wykorzystać do tego najbardziej popularnego medium, czyli internetu? To najprostsze, a jednocześnie najszybsze rozwiązanie, dzięki któremu możemy poznawać nowych ludzi i ich osiągnięcia.

Łączenie środowisk to kolejny cel jak przed sobą stawiamy. Wiemy, że w Radomiu i okolicach działają setki organizacji, które pomagają innym, wspierają siebie nawzajem i przede wszystkim promują ten region, to miasto. Warto to utrwalać i chwalić się osiągnięciami mieszkańców, którzy są dumni z tego, skąd pochodzą.

Czym się bowiem różnimy od mieszkańców innych miast? Na pewno działaniem i chęcią pokazania, tego co mamy najlepsze.

Zebrra.tv ma gromadzić i mobilizować ludzi. Pokazywać, że wystarczy tylko chcieć, by działać na rzecz regionu radomskiego.

Zakładka "O nas" nie jest więc o nas tworzących Zebrrę. Jest o nas radomianach. Jest o ludziach, którzy przez swoje pasje, zainteresowania, a przede wszystkim osiągnięcia każdego dnia pokazują, że działają wspólnie.

Radom to przecież nasz wspólny cel.

Radom to my.  

 

 

zespół Zebrra.tv